мер
Hristo Pavlov
Hristo Pavlov Shkodrov був соціал-демократом, журналістом і відомим профспілковим діячем, призначеним головою муніципальної комісії Plovdiv з трьох членів 26 вересня 1919 року. Його термін пов’язаний з нестабільною післявоєнною муніципальною адміністрацією: дослідження Регіонального історичного музею Plovdiv міжвоєнного політичного життя описує, як після відставки Стефана Гевгалова в 1919 році кілька тимчасових голів комісій змінювали один одного лише протягом усього часу. місяць-два, включаючи Павлова, якого 11 листопада змінив Hariton Kuev. У 2014 році Pod Tepeto повідомляв, що Дімітар Райчев надав дослідниці Катерині Чобановій архівні фотоматеріали Павлова, заповнивши прогалину в її колекції портретів мера Plovdiv. Інше дослідження Регіонального історичного музею Plovdiv зазначає, що після його смерті муніципалітет вирішив, що він має бути похований за муніципальний кошт.
Дані
- Ролі
- мер
- Роки життя
- невідомо
Пов'язані події
-
26 вересня – 11 листопада 1919 р
Мер: Hristo Pavlov
Офіційно зазначений термін мера в архіві мера Plovdiv: 26 вересня – 11 листопада 1919 року.
Зв'язки з іншими людьми
-
Hariton Kuev · попередник · Hristo Pavlov
-
Hristo Pavlov · попередник · Stefan Gevgalov
-
Hristo Pavlov · наступник · Hariton Kuev
-
Stefan Gevgalov · наступник · Hristo Pavlov